UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Prezydencie jak żyć ? - Nie ma obowiązku chodzenia na JARMARK. Jeżeli jednak, z jakiegoś powodu tam się znajdziesz, to bądź świadomy tego, że nie ma też obowiązku kupowania czegokolwiek! Radził bym jednak omijać JARMARK z daleka. Nikt tam nie lubi ludzi, mających podobny do Twojego punkt widzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT!

Hanut