UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy miasto przewidziało jakieś bony dla mieszkańców ? Mam 13 emeryturę, 800+, darmową komunikację, dodatek energetyczny, darmowe laptopy dla dziecidarmowe leki... Na ale nie będę płacił 100 PLN za kiełbasę czy 15 za pajdę ze smalcem albo watę cukrową

Prezydencie jak żyć ?

Anuluj