UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy miasto przewidziało jakieś bony dla mieszkańców ? Mam 13 emeryturę, 800+, darmową komunikację, dodatek energetyczny, darmowe laptopy dla dziecidarmowe leki... Na ale nie będę płacił 100 PLN za kiełbasę czy 15 za pajdę ze smalcem albo watę cukrową

Prezydencie jak żyć ?