UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Prezydencie jak żyć ? - Nie ma obowiązku chodzenia na JARMARK. Jeżeli jednak, z jakiegoś powodu tam się znajdziesz, to bądź świadomy tego, że nie ma też obowiązku kupowania czegokolwiek! Radził bym jednak omijać JARMARK z daleka. Nikt tam nie lubi ludzi, mających podobny do Twojego punkt widzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT!
Hanut