UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem ciekawy czy te opłaty to za jeden dzień czy za cały weekend. bo jak za jeden dzień to lokalni rękodzielnicy raczej się nie wystawią lub będzie ich towar kosztował krocie.
Jestem ciekawy czy te opłaty to za jeden dzień czy za cały weekend. bo jak za jeden dzień to lokalni rękodzielnicy raczej się nie wystawią lub będzie ich towar kosztował krocie.