Biznes bez barier

14
21.11.2019
Biznes bez barier
W czwartek przedsiębiorcy w EPT szkolili się m.in. z rozliczeń z fiskusem (fot. Michał Skroboszewski)
W Elblągu trwają obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W czwartek przedsiębiorcy mieli okazję uzyskać wiele informacji na temat rozliczania się z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W piątek przyjdzie czas na nowoczesne technologie i relacje z pracownikami. Zobacz zdjęcia z czwartkowych szkoleń.

Nowoczesne technologie zmieniają życie przedsiębiorcy? Co to takiego technologia blockchain i czy rzeczywiście jest to technologia przyszłości? Jak zbudować profesjonalny wizerunek przywódcy? Czy komunikacja z pracownikiem to najważniejszy element współpracy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskają uczestnicy spotkań, które odbędą się w piątek Elbląskim Parku Technologicznym. Początek o godz. 9. 

O nowoczesnych technologiach w strategii Twojej firmy opowie Bartłomiej Sitek - doświadczony manager z 12-letnim doświadczeniem w największych instytucjach finansowych na świecie takich jak Ing, Citi Group, Aviva. Parktyk biznesu, dla którego najważniejszą cechą przedsiębiorcy musi być skuteczność. Na sali szkoleniowej spędził blisko 10 tysięcy godzin.

Warsztaty “Zawód Szefa (nie) jest łatwy – przywództwo i budowanie autorytetu”” poprowadzi Krzysztof Wilczewski - trener biznesu, coach, rekruter i ekspert sprzedaży. Od 7 lat pomaga innym w praktycznym rozwoju kompetencji miękkich, sprzedażowych i  menedżerskich. W branży finansowej i sprzedażowej działa od ponad 14 lat.  Współpracował m.in. z największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce pełniąc funkcję Szefa Zespołu Trenerskiego. Prowadząc szkolenia przyświeca mu jeden cel: inspirować do rozwoju, okraszając to entuzjazmem, zaangażowaniem i szczyptą dobrej zabawy. Na stałe mieszka w Elblągu, ale pracuje w całej Polsce. Pasjonat dobrej książki o rozwoju osobistym i aktywności sportowej, szczególnie koszykówki.

Wstęp wolny. Zapraszamy. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy na stronie.

 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym elbląskich obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Maja Żołędziewska, Elbląski Park Technologiczny

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no i pięknie!!!
(2019.11.21)
Więcej takich spotkań! Gratuluję!
Misior (2019.11.21)

info

2  
  5
Co wy tu pokazujecie ha ha ha wielcy biznesmeni masakra pojęcia nie mają jak to jest w biznesie trzeba mieć dużo znajomości aby biznes utrzymać inaczej trzeba płacić i płacić szok wielcy biznesmeni ha ha ha Ci co niby szkołą i występują to kasę z Uni biorą za takie dyrdymały i wielkie szkolenia ale mam ubaw dajcie na luz i za robotę bo trzeba podatki i zusy płacić
Banan (2019.11.21)
no i czesc
(2019.11.21)
@Banan - dużo znajomości aby biznes utrzymać inaczej trzeba płacić i płacić, czyli ci co maja znajomosci tylko placą zamiast placic i placic? no popatrz gdzie tak jest?
(2019.11.21)
Po prostu mieć działalność to jest sztuką u nas w Polsce to tylko płakać i płacić żadnych ulg tylko podatki zusy płacić a one coraz większe o to mi chodziło no i znajomości aby istnieć na rynku to miałem na myśli a nie takie szkolenia dyrdymały i wielka ściema aby kasę ciągnąć z Uni Ci co się znają na biznesie wielcy znawcy za darmo tego nie robią Unia im zapłaci nie wystarczy pierdoły opowiadać ale liczą się czyny każdy może rozmawiać i co z tego na tym się kończy im nie chodzi o ludzi kasę ciągnąć z Uni i to jest dla nich ważne wielcy znawcy haaaaa
Banan (2019.11.21)

info

0  
  0
Wszystko ładnie, ale czekam cały tydzień na poruszenie tematu godnych pensji i uczciwej płacy dla pracowników, a tu same byzmesmemy od "przywództwa" i "budowania autorytetu" się produkują. Kiedy panel pt. "Płaćcie uczciwie pracownikom a niepotrzebne będą Wam warsztaty z profesjonalnego wizerunku przywódcy i budowania autorytetu", zapytuję ciekawie?:)
RobertKoliński (2019.11.21)
Frekwencja dużo lepsza niż wczoraj i od razu pojawiła się fotorelacja. Tydzień przedsiębiorczości a na sali sami pracownicy biur rachunkowych, którzy wykorzystują okazję do spotkań z ZUS i US.
adi777 (2019.11.21)

info

5  
  0
@RobertKoliński - no wlasnie kobiety powinny miec wyrownane place i wypracowac tyle samo, ma byc sprawiedliwie, odciazyc facetow i byc bardziej przez to wyzwolone, dobrze mowie Robercie?
(2019.11.21)
W kwestii równych płac - jak najbardziej tak. W kwestii "wypracowywania tyle samo", to już zależy od charakteru pracy - w kopalni czy na budowie zdaje się normy są różne;) Co do "bardziej wyzwolenia", to o ile wiem nie jest to postulat polskich kobiet, bo kwestia "wyzwolenia" nie jest aktualnie problemem w naszym kraju - problemem są nierówności płacowe, w dostępie do procedur medycznych, antykoncepcji, aborcji, opieki nad dzieckiem, przedszkoli, ściągania alimentów etc. a także kwestia dyskryminacji zawodowej i społecznej. To nie kwestia "wyzwolenia", tylko braku równości w Polsce;)
RobertKoliński (2019.11.21)