UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W kwestii równych płac - jak najbardziej tak. W kwestii "wypracowywania tyle samo", to już zależy od charakteru pracy - w kopalni czy na budowie zdaje się normy są różne;) Co do "bardziej wyzwolenia", to o ile wiem nie jest to postulat polskich kobiet, bo kwestia "wyzwolenia" nie jest aktualnie problemem w naszym kraju - problemem są nierówności płacowe, w dostępie do procedur medycznych, antykoncepcji, aborcji, opieki nad dzieckiem, przedszkoli, ściągania alimentów etc. a także kwestia dyskryminacji zawodowej i społecznej. To nie kwestia "wyzwolenia", tylko braku równości w Polsce;)
RobertKoliński