A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
obniżyć i uprościć podatki - "jakież to proste"!. .. .dlatego właśnie nikt palcem nie kiwnie w tym kraju, żeby to zmienić - trza doić bez pardonu tą kolonię ile jeszcze da radę :(. .. a 3banany zus można by w końcu zaorać - przecież i tak zbankrutował już dawno.
Myślę, że podatki nie są aż tak skomplikowane, jak cała gama idiotycznych przepisów i wymogów, które powstały tylko po to, żeby bały się utworzyć firmę. Choć nie mówię, że podatki są proste - są bardzo skomplikowane, chociaż za nie wziąłbym się akurat na deser podczas reformowania.
PAWEŁ KOWSZYŃSKI głosował za podwyższeniem akcyzy mimo podpisania "deklaracji młodego pokolenia" PRECZ KRĘTACZU! Kto zna tego Pana proszę mu nabluzgać.
Skąd u Ciebie tyle złości. Byłeś w MOPS-ie i zapomogi nie dali? O roboty miernoto.