UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko ładnie, ale czekam cały tydzień na poruszenie tematu godnych pensji i uczciwej płacy dla pracowników, a tu same byzmesmemy od "przywództwa" i "budowania autorytetu" się produkują. Kiedy panel pt. "Płaćcie uczciwie pracownikom a niepotrzebne będą Wam warsztaty z profesjonalnego wizerunku przywódcy i budowania autorytetu", zapytuję ciekawie?:)

RobertKoliński