Wybrany wątek opinii

Wszystko ładnie, ale czekam cały tydzień na poruszenie tematu godnych pensji i uczciwej płacy dla pracowników, a tu same byzmesmemy od "przywództwa" i "budowania autorytetu" się produkują. Kiedy panel pt. "Płaćcie uczciwie pracownikom a niepotrzebne będą Wam warsztaty z profesjonalnego wizerunku przywódcy i budowania autorytetu", zapytuję ciekawie?:)
RobertKoliński (2019.11.21)
@RobertKoliński - no wlasnie kobiety powinny miec wyrownane place i wypracowac tyle samo, ma byc sprawiedliwie, odciazyc facetow i byc bardziej przez to wyzwolone, dobrze mowie Robercie?
(2019.11.21)
W kwestii równych płac - jak najbardziej tak. W kwestii "wypracowywania tyle samo", to już zależy od charakteru pracy - w kopalni czy na budowie zdaje się normy są różne;) Co do "bardziej wyzwolenia", to o ile wiem nie jest to postulat polskich kobiet, bo kwestia "wyzwolenia" nie jest aktualnie problemem w naszym kraju - problemem są nierówności płacowe, w dostępie do procedur medycznych, antykoncepcji, aborcji, opieki nad dzieckiem, przedszkoli, ściągania alimentów etc. a także kwestia dyskryminacji zawodowej i społecznej. To nie kwestia "wyzwolenia", tylko braku równości w Polsce;)
RobertKoliński (2019.11.21)
Powrót do komentarzy