UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po prostu mieć działalność to jest sztuką u nas w Polsce to tylko płakać i płacić żadnych ulg tylko podatki zusy płacić a one coraz większe o to mi chodziło no i znajomości aby istnieć na rynku to miałem na myśli a nie takie szkolenia dyrdymały i wielka ściema aby kasę ciągnąć z Uni Ci co się znają na biznesie wielcy znawcy za darmo tego nie robią Unia im zapłaci nie wystarczy pierdoły opowiadać ale liczą się czyny każdy może rozmawiać i co z tego na tym się kończy im nie chodzi o ludzi kasę ciągnąć z Uni i to jest dla nich ważne wielcy znawcy haaaaa

Banan