UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Frekwencja dużo lepsza niż wczoraj i od razu pojawiła się fotorelacja. Tydzień przedsiębiorczości a na sali sami pracownicy biur rachunkowych, którzy wykorzystują okazję do spotkań z ZUS i US.

adi777

Anuluj