Witam Zdjęcie jest z 1999 roku, z Włoch; ja to ten pierwszy z prawej. Mam na imie Janusz i chodze do ekonomika :)) pozdrawiam
Fot. JaZdun
Moja ocena 1
Ocena Czyteln. 1,9/65
A moim zdaniem...

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ty juzek "rze" kto cie uczyl ortografii baranie jeden "ze" sie pisze . i mistrz do szkoly kacapy jedne i nie robcie wstydu bo kazdy pomysli ze w elblagu tylko same glaby i analfabeci mieszkaja.
gucio (2004.04.13)
a moim zdaniem :-) postacie znajdujące się na zdjęciu zasługują na miano GEJfrutów i wieśniaków spod sklepu monopolowego czynnego 24h w jakimś byłym PGR-ze wiecie czemu tak uważam??? Bo znam ich osobiście, są z mojej wsi, osady buraki jedne krowy byście wydoili a nie wino chlejecie wsiuny spod wiejskiej speluny
sołtys (2004.04.13)
elbląska żuleria
mariusz (2004.06.13)
co za żule
ja (2004.11.10)
Ale powiedzcie ludzie kogo to obchdzi nasi żolnieże w Iraku umieraja a mnie ma interesowac jakis ludzik z ekonomika na wycieczce we Włoszech(choć i tak mu nie wieże)trzymajacy w ręku butelke od piwa z zawartoscia wody , żeby wychowawcy z koloni sie nie przyczepili , i wysmarowany samoopalaczem zeby upodobnic sie do spalonego słońcem turysty??
NaGa (2004.12.06)
Co wy chcecie fotka ladna, sympatyczna, usmiechy jakies tam sa chlopcom cieplo nie to co u na staka lipna pogoda;]poza tym widac ktory z chlopcow jest najjbardziej opalony..co do fotek trening czyni mistrza takze i w tym. wypij za mnie kiedys lyczka wloskiego trunku ;] pozdrawiam cya;]
Azia (2004.12.30)
Aaa i ze ejstes z ekonomika..hehe to tym bardziej pozdrawiam;P;]
Azia (2004.12.30)
Sory, co to zdjęcie miało przedstawiać???? To chyba jakaś profanacja i autoreklama. A gdzie tu Elbląg jest?
Monika (2005.01.01)
bardzo ładna fotka podkreśla nasze przywiazanie do zycia w stadzie,braterskie wiezi i wogole wypasione i w dodatku ze nie wspomne ładne a do tego jeszcze wszystkiego bardzo bardzo fajne ps:nie ma mnie na tym zdjeciu ale skradlo me serce:)
spirala (2005.05.03)
Tak sobie przeglądam stare fotki aż nagle trafiłem na tych kacapów. Fuuuuu co to ma znaczyć? Czy te wieśmaki w dresie mają coś wspólnego z elblągiem. Schowajcie się buraki bo tylko kaszanę sobie i elblążanom robicie.
*_* (2007.01.02)