UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bardzo ładna fotka podkreśla nasze przywiazanie do zycia w stadzie,braterskie wiezi i wogole wypasione i w dodatku ze nie wspomne ładne a do tego jeszcze wszystkiego bardzo bardzo fajne ps:nie ma mnie na tym zdjeciu ale skradlo me serce:)

spirala