UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sory, co to zdjęcie miało przedstawiać???? To chyba jakaś profanacja i autoreklama. A gdzie tu Elbląg jest?
Monika
Sory, co to zdjęcie miało przedstawiać???? To chyba jakaś profanacja i autoreklama. A gdzie tu Elbląg jest?
Monika