UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co wy chcecie fotka ladna, sympatyczna, usmiechy jakies tam sa chlopcom cieplo nie to co u na staka lipna pogoda;]poza tym widac ktory z chlopcow jest najjbardziej opalony..co do fotek trening czyni mistrza takze i w tym. wypij za mnie kiedys lyczka wloskiego trunku ;] pozdrawiam cya;]

Azia