UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co wy chcecie fotka ladna, sympatyczna, usmiechy jakies tam sa chlopcom cieplo nie to co u na staka lipna pogoda;]poza tym widac ktory z chlopcow jest najjbardziej opalony..co do fotek trening czyni mistrza takze i w tym. wypij za mnie kiedys lyczka wloskiego trunku ;] pozdrawiam cya;]
Azia