UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem :-) postacie znajdujące się na zdjęciu zasługują na miano GEJfrutów i wieśniaków spod sklepu monopolowego czynnego 24h w jakimś byłym PGR-ze wiecie czemu tak uważam??? Bo znam ich osobiście, są z mojej wsi, osady buraki jedne krowy byście wydoili a nie wino chlejecie wsiuny spod wiejskiej speluny

sołtys

Anuluj