UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak sobie przeglądam stare fotki aż nagle trafiłem na tych kacapów. Fuuuuu co to ma znaczyć? Czy te wieśmaki w dresie mają coś wspólnego z elblągiem. Schowajcie się buraki bo tylko kaszanę sobie i elblążanom robicie.

*_*

Anuluj