UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ty juzek "rze" kto cie uczyl ortografii baranie jeden "ze" sie pisze . i mistrz do szkoly kacapy jedne i nie robcie wstydu bo kazdy pomysli ze w elblagu tylko same glaby i analfabeci mieszkaja.
gucio
ty juzek "rze" kto cie uczyl ortografii baranie jeden "ze" sie pisze . i mistrz do szkoly kacapy jedne i nie robcie wstydu bo kazdy pomysli ze w elblagu tylko same glaby i analfabeci mieszkaja.
gucio