UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ty juzek "rze" kto cie uczyl ortografii baranie jeden "ze" sie pisze . i mistrz do szkoly kacapy jedne i nie robcie wstydu bo kazdy pomysli ze w elblagu tylko same glaby i analfabeci mieszkaja.

gucio

Anuluj