UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bardzo ładna fotka podkreśla nasze przywiazanie do zycia w stadzie,braterskie wiezi i wogole wypasione i w dodatku ze nie wspomne ładne a do tego jeszcze wszystkiego bardzo bardzo fajne ps:nie ma mnie na tym zdjeciu ale skradlo me serce:)
spirala