UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bardzo ładna fotka podkreśla nasze przywiazanie do zycia w stadzie,braterskie wiezi i wogole wypasione i w dodatku ze nie wspomne ładne a do tego jeszcze wszystkiego bardzo bardzo fajne ps:nie ma mnie na tym zdjeciu ale skradlo me serce:)

spirala

Anuluj