UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co wy chcecie fotka ladna, sympatyczna, usmiechy jakies tam sa chlopcom cieplo nie to co u na staka lipna pogoda;]poza tym widac ktory z chlopcow jest najjbardziej opalony..co do fotek trening czyni mistrza takze i w tym. wypij za mnie kiedys lyczka wloskiego trunku ;] pozdrawiam cya;]
Azia