Za 5 lat - 100 tys. mieszkańców liczyć będzie Elbląg

12
01.11.2012
Jak informuje Urząd Stanu Cywilnego w Elblągu, od 1 stycznia br. do 23 bm. zawarto w mieście 549 ślubów - czytamy w Głosie Elbląga z 1 listopada 1962 roku.
W tym też okresie urodziło się 1993 dzieci, natomiast zmarło 375 osób. Tak więc mieszkańców Elbląga przybywa z każdym rokiem i jest nadzieja, że do końca 1967 roku Elbląg liczyć będzie 100 tysięcy mieszkańców.
   
(jk)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

za 5 lat liczba mieszkańców Elbląga ograniczy się co najwyżej do 80.000.Oczywiście w prawdziwych rozeznaniach a nie zakłamanych statystykach. Taka jest tendencja i dążenie polityków. Jedni wymrą bo zabraknie im na leki i regularną opiekę specjalistów, inni uciekną za pracą, jeszcze iini będą mieć dzieci w każdym miejscu Eurpy Zachodniej oprócz Polski ze względu na totalnie kompromitującą polityke prorodzinną.
Utrzymijaca Mama (2012.11.01)

info

1  
  0
za 5 lat to Elbląg zaleje woda z morza bałtyckiego - tak poziom wód sie podniesie
123321 (2012.11.01)

info

1  
  0
historia zatacza krąg. .. Znowu Elbląg osiągnie 100 tys. mieszkańców :( Tym razem liczba spadnie do tego poziomu :/
analityk (2012.11.01)

info

1  
  0
Podejrzewam że Elbląg to 90 - 100 tyś. Może nawet nie, masa ludzi uciekła, widac to nawet dziś na cmentarzach 15 lat temu przepychało się teraz normalnie idzie, ludzi ubyło wielu
(2012.11.01)

info

0  
  0
Według statystyki mamy przeszło 100 tys mieszkańców ale tak naprawdę wielu wyjechało i tylu nie ma.
Uszatek z PO (2012.11.01)

info

0  
  0
Jestem z rocznika 1988 gdzie był tzw wzrost. .4 klasy zerowki byly i chodzilismy na 8-12 albo12- 16 jedni zawsze na 8-12 a reszta zawsze 12-16 ! Pozniej w gimnazjum bylo nas az do H ! 8klas!Na chwile obecna gdy chcielismy zrobic spotkanie klasowe to z 28 osob 6 jest w PL, wiec postanowilem sprawdzic co sie dzieje z pozostlymi ludzmi z mojego rocznika. ponad 60% za granica 20% za Elblagiem. .20 zostslo. .jak ktos nie wirzy moze to zobaczyc. .najlatwiej na fejsbuczku; _
rocznik88 (2012.11.01)

info

0  
  0
No niby teraz też mamy 100 tys. ale porównajcie ówczesne granice terytorialne miasta i obecne.
Elbląg jak Detroit (2012.11.01)

info

0  
  0
5 lat Polityki SUKCESU Tuska i są efekty ( jego rodzina i rodziny działaczy PO w Polsce sie obłowiły kosztem chorych na nowotwory, stwardnienie itp )
(2012.11.01)

info

0  
  0
21.12.2012 nikogo niebedzie
Czytelnik_MOBI_1990 (2012.11.02)

info

0  
  0
a kiedys bylo ok. 150 tys mieszkanców, i co teraz wielka sensacja ze bedzie 100 tys?-pismaki!!!!
bożena WOLNOŚĆ sp z.o.o (2012.11.09)

info

0  
  0