UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podejrzewam że Elbląg to 90 - 100 tyś. Może nawet nie, masa ludzi uciekła, widac to nawet dziś na cmentarzach 15 lat temu przepychało się teraz normalnie idzie, ludzi ubyło wielu


Anuluj