UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podejrzewam że Elbląg to 90 - 100 tyś. Może nawet nie, masa ludzi uciekła, widac to nawet dziś na cmentarzach 15 lat temu przepychało się teraz normalnie idzie, ludzi ubyło wielu
Podejrzewam że Elbląg to 90 - 100 tyś. Może nawet nie, masa ludzi uciekła, widac to nawet dziś na cmentarzach 15 lat temu przepychało się teraz normalnie idzie, ludzi ubyło wielu