UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem z rocznika 1988 gdzie był tzw wzrost. .4 klasy zerowki byly i chodzilismy na 8-12 albo12- 16 jedni zawsze na 8-12 a reszta zawsze 12-16 ! Pozniej w gimnazjum bylo nas az do H ! 8klas!Na chwile obecna gdy chcielismy zrobic spotkanie klasowe to z 28 osob 6 jest w PL, wiec postanowilem sprawdzic co sie dzieje z pozostlymi ludzmi z mojego rocznika. ponad 60% za granica 20% za Elblagiem. .20 zostslo. .jak ktos nie wirzy moze to zobaczyc. .najlatwiej na fejsbuczku; _
rocznik88