12
01.11.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

ale lipa!
bożenak W O L N O Ś Ć (2012.11.09)

info

0  
  0
urodzilem sie w Elblagu mieszkalem ponad 30 lat w tym miscie ale zarobki i brak perspektyw spowodowal ze jestem za granica do mlodych ludzi jak macie szanse uciekajcie z tego chorego kraju
123marek (2014.01.23)

info

1  
  0