UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Według statystyki mamy przeszło 100 tys mieszkańców ale tak naprawdę wielu wyjechało i tylu nie ma.
Uszatek z PO
Według statystyki mamy przeszło 100 tys mieszkańców ale tak naprawdę wielu wyjechało i tylu nie ma.
Uszatek z PO