UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No niby teraz też mamy 100 tys. ale porównajcie ówczesne granice terytorialne miasta i obecne.
Elbląg jak Detroit
No niby teraz też mamy 100 tys. ale porównajcie ówczesne granice terytorialne miasta i obecne.
Elbląg jak Detroit