UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

za 5 lat liczba mieszkańców Elbląga ograniczy się co najwyżej do 80.000.Oczywiście w prawdziwych rozeznaniach a nie zakłamanych statystykach. Taka jest tendencja i dążenie polityków. Jedni wymrą bo zabraknie im na leki i regularną opiekę specjalistów, inni uciekną za pracą, jeszcze iini będą mieć dzieci w każdym miejscu Eurpy Zachodniej oprócz Polski ze względu na totalnie kompromitującą polityke prorodzinną.

Utrzymijaca Mama