UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego nic nie mówi sie o przedłużeniu linii tramwajowej przez ul. Mazurską -Zawadę. Największe osiedle mieszkaniowe nadal bez tramwaju. DLACZEGO?????


Anuluj