UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wiesz - za PRL już tak było - może ty nie pamiętasz - ale ja i owszem - normalnie kraj mlekiem i miodem płynący - tylko powiem ci jedno ale - PiS jak i PRLowskie rządy unosi się butą i arogancją miewając często muchy w nosie jak mały gówniarz tupiący w sklepie bo mu mamusia zabawki nie kupiła albo kupiła gorszą. Ja dziękuję za bylejakość - ja chcę spokojnie żyć tu gdzie mieszkam bez obawy że za rogiem spałuje mnie jakiś ONR owiec czy inny niespełna rozumu fanatyk religijny i to za inne poglądy niż jego a policja spuści na to ścianę milczenia bo rząd na to pozwala - nie mam ochoty pomagać ze swojej pracy rozmnażać się patologii biorącej za friko siano od państwa i wożącej się jak paniska za sanacji - a niestety to jest sanacja - Ja mam ochotę normalnie jeździć po Europie i świecie i być szanowanym a nie wytykanym paluchem i nazywanym zasyfiałym polaczkiem tylko dla tego że w W-wie paru oderwanych od rzeczywistości osób dorwało się do władzy i będą trzymać się rękoma i nogami - a te wszystkie programy plus - to nie zapominajcie iż jest to za wasze TAK na wyborach - jaracie się jak szczerbate do suchara nie myśląc co będzie później - nie na darmo się wzięło powiedzenie - Polak mądry po szkodzie ale tylko mądrzy ludzie dmuchają na zimne - lepiej i taniej zapobiegać niż potem leczyć

kejt25

Anuluj