UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda kasy na ten węzeł przy ul. Grunwaldzkiej a dlatego że Elbląg to nie Gdańsk czy Warszawa. Przyjżyjcie sie temu bezstronnie a zrozumiecie błąd. Lepiej te pieniądze wydać na nowe tramwaje, zajezdnie bo ruina i na tory w strone Zawady przez Mazurską.