UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ochłapy ? wiesz - jak ktoś ma aspiracje to i to dla niego i ochłapy - ale mierzmy czyny na zamiary - niestety - jeśli ja groszem nie śmierdzę a chcę zrobić zakupy to biorę jak najtaniej i jak z najniższej półki byle by za dużo nie zapłacić - z Unią to jak z biznes klasą w Ryanair - stać cię na nią to lecisz wygodnie i załoga nad tobą skacze - nie stać - to siedzisz jak śledź w ekonomicznej o suchym pysku - sory - ale jak ktoś się porywa z siekierą na słońce to może go jedynie oślepić

kejt25.

Anuluj