UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda kasy na ten węzeł przy ul. Grunwaldzkiej a dlatego że Elbląg to nie Gdańsk czy Warszawa. Przyjżyjcie sie temu bezstronnie a zrozumiecie błąd. Lepiej te pieniądze wydać na nowe tramwaje, zajezdnie bo ruina i na tory w strone Zawady przez Mazurską.