A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gdyby to Polak wyciął taki numer w Rosji, to po ciężkim laniu i konfiskacie mienia wracałby do kraju przez Moskwę
w kwestiach przekraczania prędkości tylko legalnjazda