62
02.08.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gdyby to Polak wyciął taki numer w Rosji, to po ciężkim laniu i konfiskacie mienia wracałby do kraju przez Moskwę
Machupichcę (2017.08.03)

info

1  
  0
w kwestiach przekraczania prędkości tylko legalnjazda
znawcaprawa (2017.08.05)

info

1  
  0