UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo teraz jest taka moda u policjantów - na zabieranie prawka, jedziesz 200 km/h s7 dwópasmową i Ci zabiorą prawko.
Bo teraz jest taka moda u policjantów - na zabieranie prawka, jedziesz 200 km/h s7 dwópasmową i Ci zabiorą prawko.