UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Toć to niemieckie auto, a tam są odcinki gdzie jest koniec ograniczenia do 130 km/h i wtedy możesz jechać ile samochód pozwoli. W Polsce masz 140 km/h to produkują pandy i astry ;)
Toć to niemieckie auto, a tam są odcinki gdzie jest koniec ograniczenia do 130 km/h i wtedy możesz jechać ile samochód pozwoli. W Polsce masz 140 km/h to produkują pandy i astry ;)