Wybrany wątek opinii
A dlaczego zatrzymane mialby mieć Polak. Przecież to nie teren zabudowany.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Bo teraz jest taka moda u policjantów - na zabieranie prawka, jedziesz 200 km/h s7 dwópasmową i Ci zabiorą prawko.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0