Wybrany wątek opinii

A dlaczego zatrzymane mialby mieć Polak. Przecież to nie teren zabudowany.
(2017.08.02)
Bo teraz jest taka moda u policjantów - na zabieranie prawka, jedziesz 200 km/h s7 dwópasmową i Ci zabiorą prawko.
(2017.08.03)
Powrót do komentarzy