209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dominka ogól wąsy nadchodzę niedługo mój transie
(2017.04.23)

info

3  
  0
Kibic pamiętam jak waliłeś mi osobistą na dyskotece, ty zboczeńcu
Ola (2017.04.23)

info

2  
  0
jaki przebieg ma ta cała dominika?
(2017.04.23)

info

3  
  0
Ty to GOŚCIU widzę ze mocny jesteś ale w pisaniu Ja się podpisalam a ty co anonim
Angela (2017.04.23)
@Angela - szopenku ty gnido mala nie podskakuj bo znowu sie obsrasz ze strachu. .. .z reszta jakbys sie nie bal to siedzial bys tu a nie w dziurze jakies
(2017.04.23)
Angela jesteś mocna ale tylko po fajansie:-) a teraz pod podstawówkę dzieciom proszek sprzedawać
(2017.04.23)
czytając te komentarze widzę że 95% Elbląga zagania
(2017.04.23)

info

2  
  0
mlodzi gnoje kozacza do starszyzny ktora kiedys tu rzadzila chodza pisza po murach o nim zle rzeczy to teraz maja za swoje tacy cwani byli to niech beda teraz dalej i siedza z mordami cicho a nie sie frajerza
jebawszystkich (2017.04.23)

info

0  
  0
Dominka zagania najbardziej
Miska (2017.04.23)

info

0  
  0
Ciekawe czy nasza policja zainteresuje sie tymi komentarzami. przeciez tu jasno i wyraznie jest napisane kto handluje narkotykami. WIdac ze prym wiedzi jakis Szopen i pol portalu to potwierdza. Do dziela niebiescy. Czesto takie informacje nazywane sa "operacyjne". Wypadalo by to sprawdzic zebysmy nie bali sie dzieci do szoly wysylac
(2017.04.23)