A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dominka ogól wąsy nadchodzę niedługo mój transie
Kibic pamiętam jak waliłeś mi osobistą na dyskotece, ty zboczeńcu
jaki przebieg ma ta cała dominika?
Ty to GOŚCIU widzę ze mocny jesteś ale w pisaniu Ja się podpisalam a ty co anonim
@Angela - szopenku ty gnido mala nie podskakuj bo znowu sie obsrasz ze strachu. .. .z reszta jakbys sie nie bal to siedzial bys tu a nie w dziurze jakies
Angela jesteś mocna ale tylko po fajansie:-) a teraz pod podstawówkę dzieciom proszek sprzedawać
czytając te komentarze widzę że 95% Elbląga zagania
mlodzi gnoje kozacza do starszyzny ktora kiedys tu rzadzila chodza pisza po murach o nim zle rzeczy to teraz maja za swoje tacy cwani byli to niech beda teraz dalej i siedza z mordami cicho a nie sie frajerza
Dominka zagania najbardziej
Ciekawe czy nasza policja zainteresuje sie tymi komentarzami. przeciez tu jasno i wyraznie jest napisane kto handluje narkotykami. WIdac ze prym wiedzi jakis Szopen i pol portalu to potwierdza. Do dziela niebiescy. Czesto takie informacje nazywane sa "operacyjne". Wypadalo by to sprawdzic zebysmy nie bali sie dzieci do szoly wysylac