UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Angela - szopenku ty gnido mala nie podskakuj bo znowu sie obsrasz ze strachu. .. .z reszta jakbys sie nie bal to siedzial bys tu a nie w dziurze jakies
@Angela - szopenku ty gnido mala nie podskakuj bo znowu sie obsrasz ze strachu. .. .z reszta jakbys sie nie bal to siedzial bys tu a nie w dziurze jakies