Wybrany wątek opinii
@Angela - Ty Szopen nie podskakuj. Taki mocny jestes to pokaz sie na miescie
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ty to GOŚCIU widzę ze mocny jesteś ale w pisaniu Ja się podpisalam a ty co anonim
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Angela - szopenku ty gnido mala nie podskakuj bo znowu sie obsrasz ze strachu. .. .z reszta jakbys sie nie bal to siedzial bys tu a nie w dziurze jakies
Do moderacji
Odpowiedz
0
0