UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mlodzi gnoje kozacza do starszyzny ktora kiedys tu rzadzila chodza pisza po murach o nim zle rzeczy to teraz maja za swoje tacy cwani byli to niech beda teraz dalej i siedza z mordami cicho a nie sie frajerza

jebawszystkich