209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tak kibic nie formalny król z pod żabki jest szefem wszystkich szefów. a do tego walczy jak tygrys
(2017.04.22)
większym kotem od kibica był tylko jego ojciec
amen (2017.04.22)

info

1  
  0
pamiętam tego kota hehehehehehehhehehehehehh kiedyś walną pompę w gacie po winie
(2017.04.22)

info

2  
  0
Co Wy wypisujecie dzieciaki Chyba macie choć trochę olivy w głowie Jacy Gangsterzy ??? To zwyklaki którzy się panosza bez celu i planu Niczego się w życiu nie dorobili Nawet fury dobrej nie maja a to przecież priorytet jest dla każdego tego typu kozaka O chacie nie wspomnę bo albo na wynajęciu cale życie albo spadek po rodzinie się trafi Jakim debilem trzeba być żeby w biały dzień strzelać w kolana z samochodu Chyba dobrego koksu się nażarł i go poniosło W tych czasach takich leszczy załatwia sie w inny sposób Ale widzę ze znalazł sobie zwolenników zapewne takich samych patoli jak on sam Pozdrawiam całą wieśniacką gangstere typu Szopen Szefler czy Kibic
(2017.04.22)

info

0  
  0
@Zbyszek - Ty Zbyszek "widziałem z okna ale nie wiem kto strzelał "Zdecyduj się tchórzu widziałeś jak do nich strzelano ale nie widziałeś kto ? normalnie jesteś najlepszy
(2017.04.22)
ja na jego miejscu to samo bym zrobila
czarna (2017.04.22)
@Angela - Ty Szopen nie podskakuj. Taki mocny jestes to pokaz sie na miescie
(2017.04.22)
To miasto jest Moje!!!!!
Szopen (2017.04.22)

info

0  
  0
Kibic zwykła pała do szczania
Hur W Dupe Kibicowi (2017.04.22)
Wojtek "Trynkiewicz" vel "Kibic" to tu rozdaje karty więc trochę szacunku dla tego pana.
(2017.04.23)

info

1  
  1