A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tak kibic nie formalny król z pod żabki jest szefem wszystkich szefów. a do tego walczy jak tygrys
większym kotem od kibica był tylko jego ojciec
pamiętam tego kota hehehehehehehhehehehehehh kiedyś walną pompę w gacie po winie
Co Wy wypisujecie dzieciaki
Chyba macie choć trochę olivy w głowie
Jacy Gangsterzy ???
To zwyklaki którzy się panosza bez celu i planu
Niczego się w życiu nie dorobili
Nawet fury dobrej nie maja a to przecież priorytet jest dla każdego tego typu kozaka
O chacie nie wspomnę bo albo na wynajęciu cale życie albo spadek po rodzinie się trafi
Jakim debilem trzeba być żeby w biały dzień strzelać w kolana z samochodu
Chyba dobrego koksu się nażarł i go poniosło
W tych czasach takich leszczy załatwia sie w inny sposób
Ale widzę ze znalazł sobie zwolenników zapewne takich samych patoli jak on sam
Pozdrawiam całą wieśniacką gangstere typu Szopen Szefler czy Kibic
@Zbyszek - Ty Zbyszek "widziałem z okna ale nie wiem kto strzelał "Zdecyduj się tchórzu widziałeś jak do nich strzelano ale nie widziałeś kto ? normalnie jesteś najlepszy
ja na jego miejscu to samo bym zrobila
@Angela - Ty Szopen nie podskakuj. Taki mocny jestes to pokaz sie na miescie
To miasto jest Moje!!!!!
Kibic zwykła pała do szczania
Wojtek "Trynkiewicz" vel "Kibic" to tu rozdaje karty więc trochę szacunku dla tego pana.