UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mlodzi gnoje kozacza do starszyzny ktora kiedys tu rzadzila chodza pisza po murach o nim zle rzeczy to teraz maja za swoje tacy cwani byli to niech beda teraz dalej i siedza z mordami cicho a nie sie frajerza
jebawszystkich