UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe czy nasza policja zainteresuje sie tymi komentarzami. przeciez tu jasno i wyraznie jest napisane kto handluje narkotykami. WIdac ze prym wiedzi jakis Szopen i pol portalu to potwierdza. Do dziela niebiescy. Czesto takie informacje nazywane sa "operacyjne". Wypadalo by to sprawdzic zebysmy nie bali sie dzieci do szoly wysylac


Anuluj