UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe czy nasza policja zainteresuje sie tymi komentarzami. przeciez tu jasno i wyraznie jest napisane kto handluje narkotykami. WIdac ze prym wiedzi jakis Szopen i pol portalu to potwierdza. Do dziela niebiescy. Czesto takie informacje nazywane sa "operacyjne". Wypadalo by to sprawdzic zebysmy nie bali sie dzieci do szoly wysylac