21
14.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jesteś idiotą czy tylko udajesz? Odpowiedz proszę!. Kodeks ruchu drogowego nie przewiduje małego natężenia ruchu, przepisy obowiązują o każdej porze doby, to nie Rosja!!!
kierowca2 (2017.04.14)
piotr-głuparek w Austrii płaca wystarcza na tamte mandaty a tu są inne realia. Biorąc twój de... tok myślenia Austiak może tu przyjechać i trzepać mandaty do bólu. Nie porównuj szamba z perfumerią.
Ogarek-fanarek (2017.04.15)
elektryczna toyota? a nie hybryda?
(2017.04.15)

info

5  
  0
@Ogarek-fanarek - Oczywiście nic nie zrozumiałeś, a tak staram się pisać aby nawet potencjalny kierowca szrotowego niemca czy nowobogacki prostaczek ogarniał. Mój błąd. Poprawię się w kolejnych komentarzach.
PiotrM (2017.04.15)
Zapraszam też wieczorem na Ogólną gdzie właściciele szrotowozów typu 15letnie BMW i inne śmieci jeżdżą jak debile. Ciemno, krzaczory, bezmózg za kierownica szrota i o tragedię nietrudno
(2017.04.15)

info

3  
  0
konfidenci jeszcze nie spali
(2017.04.16)

info

1  
  1
strzelali z ucha
(2017.04.16)

info

1  
  1
Proponuję Policji zainteresować się kierowcą BMW (4-drzwiowy) o rejestracji NE 87292,który dziś, w niedzielę o godzinie 9:03 (zerknijcie na kamery policyjne na grunwaldzkiej w okolicach McDonalda i przy wyjeździe z ulicy Mickiewicza na Grunwaldzką co wyprawiał. Najpierw na czerwonym wpierniczył się prawie na auta jadące z Mickiewicza w Grunwaldzką, później miał pretensje do kierowcy który trąbił. Mało tego, jechał bez świateł jak pijany - wężykiem, przyspieszał i zwalniał.
PieszyPieszący (2017.04.16)

info

5  
  0
Po co te komentarze. Przecierz to Pryma Aprylis.
(2017.04.17)

info

0  
  1
Cytuję " Jeżeli nadal nadal prowadzić, okres zostanie przedłużony do sześciu miesięcy". Jar Jar Binks z Gwiezdnych Wojen?
(2017.04.18)

info

2  
  0