A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jesteś idiotą czy tylko udajesz? Odpowiedz proszę!. Kodeks ruchu drogowego nie przewiduje małego natężenia ruchu, przepisy obowiązują o każdej porze doby, to nie Rosja!!!
piotr-głuparek w Austrii płaca wystarcza na tamte mandaty a tu są inne realia. Biorąc twój de... tok myślenia Austiak może tu przyjechać i trzepać mandaty do bólu. Nie porównuj szamba z perfumerią.
elektryczna toyota? a nie hybryda?
@Ogarek-fanarek - Oczywiście nic nie zrozumiałeś, a tak staram się pisać aby nawet potencjalny kierowca szrotowego niemca czy nowobogacki prostaczek ogarniał. Mój błąd. Poprawię się w kolejnych komentarzach.
Zapraszam też wieczorem na Ogólną gdzie właściciele szrotowozów typu 15letnie BMW i inne śmieci jeżdżą jak debile. Ciemno, krzaczory, bezmózg za kierownica szrota i o tragedię nietrudno
konfidenci jeszcze nie spali
strzelali z ucha
Proponuję Policji zainteresować się kierowcą BMW (4-drzwiowy) o rejestracji NE 87292,który dziś, w niedzielę o godzinie 9:03 (zerknijcie na kamery policyjne na grunwaldzkiej w okolicach McDonalda i przy wyjeździe z ulicy Mickiewicza na Grunwaldzką co wyprawiał. Najpierw na czerwonym wpierniczył się prawie na auta jadące z Mickiewicza w Grunwaldzką, później miał pretensje do kierowcy który trąbił. Mało tego, jechał bez świateł jak pijany - wężykiem, przyspieszał i zwalniał.
Po co te komentarze. Przecierz to Pryma Aprylis.
Cytuję " Jeżeli nadal nadal prowadzić, okres zostanie przedłużony do sześciu miesięcy". Jar Jar Binks z Gwiezdnych Wojen?