UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
piotr-głuparek w Austrii płaca wystarcza na tamte mandaty a tu są inne realia. Biorąc twój de... tok myślenia Austiak może tu przyjechać i trzepać mandaty do bólu. Nie porównuj szamba z perfumerią.
Ogarek-fanarek