UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapraszam też wieczorem na Ogólną gdzie właściciele szrotowozów typu 15letnie BMW i inne śmieci jeżdżą jak debile. Ciemno, krzaczory, bezmózg za kierownica szrota i o tragedię nietrudno


Anuluj