UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapraszam też wieczorem na Ogólną gdzie właściciele szrotowozów typu 15letnie BMW i inne śmieci jeżdżą jak debile. Ciemno, krzaczory, bezmózg za kierownica szrota i o tragedię nietrudno
Zapraszam też wieczorem na Ogólną gdzie właściciele szrotowozów typu 15letnie BMW i inne śmieci jeżdżą jak debile. Ciemno, krzaczory, bezmózg za kierownica szrota i o tragedię nietrudno