UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ogarek-fanarek - Oczywiście nic nie zrozumiałeś, a tak staram się pisać aby nawet potencjalny kierowca szrotowego niemca czy nowobogacki prostaczek ogarniał. Mój błąd. Poprawię się w kolejnych komentarzach.

PiotrM

Anuluj