UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ogarek-fanarek - Oczywiście nic nie zrozumiałeś, a tak staram się pisać aby nawet potencjalny kierowca szrotowego niemca czy nowobogacki prostaczek ogarniał. Mój błąd. Poprawię się w kolejnych komentarzach.
PiotrM