A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a to toyota robi elektryki - hmm myślałem że hybrydy - eh czasami poziom wiedzy oraz sposób ugryzienia zagadnienia piszących artykuły na portel jest - powiedzmy - zastanawiający